A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara közleményben hívta fel a figyelmet a „Vizet a tájba!” programhoz kapcsolódó vis maior bejelentések feltételeire és a részletes dokumentáció fontosságára.
Vöröstölgyet telepítettek az erdészek a csöngei erdőtűz által elpusztított területen
A vadászok segítségét kérik a HUN-REN Ökológiai Kutatóközpont kutatói