Garabuczi Zoltán, Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyében, a Putnoki járásban, Zubogyban vadászott. Élményeiről beszámolt lapunkank: Desszantos kiképzés Zubogyban, a régi új barátommal, amikor mán csak a géppuska kellett vóna!...
Különleges agancsú őzbak került terítékre Újpetre határában. Rodják Ferenc hetekig figyelte a bakot, majd cserkelve, vérebével együtt élte át a vadászat sikerét.
Vadászéveim egyik legnagyszerűbb napjának élményét szeretném megosztani az olvasókkal.