Eredményesen zajlott le a hétvégén a jótékonysági vadászat, amelyet az Országos Magyar Vadászkamara Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Területi Szervezete valamint a Sárospataki Kossuth Vadásztársaság együttműködésével valósítottak meg.
MEGHÍVÓ JÓTÉKONYSÁGI VADÁSZATRA A Seregélyes és Vidéke VT az OMVK Fejér Megyei Területi Szervezetének együttműködésével 2015. december 12-én 9 órai kezdettel jótékonysági apróvadvadászatot szervez.