Az AASZC Kiss Ferenc Erdészeti Technikum 10/a osztályának diákjai Csepregi Imre és Kádár Róbert vezetésével közel 2 köbméter hulladékot gyűjtöttek össze a Bertalan híd lábánál található...
A Kécskei Vadásztársaság vadászai május 9-én környezetvédelmi nap keretében tisztították meg vadászterületeiket az illegálisan lerakott vagy szétdobált hulladéktól.
A programban 24 fő SEFAG-dolgozó valamint 24 diák a Barcsi Dráva Völgye Középiskolából vett részt.